Sukces na Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

Amelia Gąsiewska, Sandra Jeż, Alicja Szczesna i Amir Zając zajęli II miejsce w XIX Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w kategorii A. Uczniowie z klasy III zaśpiewali pastorałkę Cieszmy się. W nagrodę otrzymali przesympatyczne misie. Współtwórczynią sukcesu była p. Jolanta Piątkowska, która ich do występu przygotowała i towarzyszyła im podczas wyjazdu do Domu Kultury Hutnik. Przegląd odbył się 9 styczna 2018 r.

Pani . Jola przygotowała jeszcze 2 utwory. Kolędę „ Nie było miejsca dla Ciebie” zaśpiewała Marta Zalewska, a „Gdy śliczna panna”Aleksandra Wiśniewska, Wiktoria Aksamitowska i Monika Zalewska”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 1 w Wyszkowie, a oceniało profesjonalne jury. Brawa dla naszych artystów!