Zespół Szkół w Leszczydole Nowinach

Tel: (29) 679-14-66

Powitaliśmy Wiosnę

21. marca nasi uczniowie witali wiosnę w różny sposób. W szkole i podczas wyjazdu do Wyszkowa. Były konkursy z nagrodami, zawody sportowe, seanse filmowe. Każdy coś znalazł dla siebie i się nie nudził.

Klasa III gimnazjum ze swoją wychowawczynią p. Celiną Kulesza i p. pedagog Iwoną Ochmańską wyjechała do Wyszkowa. Tam czekało na nią wiele atrakcji. Uczniowie obejrzeli sprzęt historyczny, uzbrojenie i wyposażenie współczesnego wojska. Zapoznali się z ofertą edukacyjną jednostek i uczelni wojskowych. Obejrzeli tresurę psów. Oczywiście spróbowali wojskowej grochówki i tradycyjnego chleba.
Uczniowie, którzy zostali w szkole czas spędzili oglądając filmy, rywalizowali w zawodach sportowych oraz brali udział w licznych konkursach, oczywiście z nagrodami. Klasy IV – VI pokazały swój kunszt fryzjerski i przygotowały fantazyjne fryzury. A było co podziwiać. Dla młodszych klas panie też przygotowały wiele ciekawych konkursów z pomysłowymi nagrodami. Rywalizację najmłodszych uczniów wygrała klasa II. Na podium stanęła też klasa III i I. Była to wspaniała odskocznia od codziennych zajęć dydaktycznych.

503 Service Temporarily Unavailable

nginx