Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach

ul. Szkolna 26

07-202 Wyszków

tel: (29) 679-14-66

Spotkanie z Mikołajem

Mikołaj pamiętał o uczniach naszej szkoły i odwiedził ich 6. grudnia. Przybył w asyście swoich przyjaciół z workiem pełnym słodkości. Każde dziecko zostało przez niego obdarowane. Z wizyty cieszyli się szczególnie najmłodsi. A zaprosiła Mikołaja  i sfinansowała podróż Rada Rodziców szkoły podstawowej i gimnazjum. 

Już od samego rana po szkolnych korytarzach z workiem na plecach przemykał Święty Mikołaj. Najwcześniej obdarował uczniów klas 0 – III, bo już przed godziną 8.00. Bo właśnie wtedy uczniowie z tych klas wyjeżdżali na mikołajkową wycieczkę do Warszawy. Nie mógł więc ich pominąć. Potem przyszła kolej na pozostałe dzieci. Czerwone stroje, świąteczne piosenki przygotowane przez samorząd sprawiły, że zapachniało w naszej szkole świętami i zapanował świąteczny nastrój. A o to wszystko zadbała Rada Rodziców na czele z p. E. Boroń i p. A. Wicińskim.  Wspierał ich szkolny samorząd.

Tego samego dnia uczniowie z klasy II gimnazjum – O. Boroń, W. Grzegorczyk i K. Rozenek w swoich pięknych przebraniach obdarowywali dzieci w Kauflandzie w Wyszkowie. Mikołaj , Elf i Śnieżynka  uroczyście wszystkich witali, częstowali cukierkami a najmłodsi otrzymywali od nich balony i pluszowe misie. 


Więcej zdjęć na naszym szkolnym Facebook'u.

Galeria zdjęć