Warsztaty Teatralne z Teatrem „Farsa”

Chętni uczniowie z klasy V i  VI (szkoda, że tylko dziewczynki) mieli nie lada niespodziankę. Do naszej szkoły przyjechali członkowie Zespołu Teatralnego Farsa z Wyszkowa z reżyserem zespołu Dawidem Nowakowskim na czele. Chłopcy  zorganizowali warsztaty.

Warsztaty to nagroda dla naszej szkoły podstawowej za udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez teatr. Związany on był z twórczością Disneya. Agata, Amelia i Olga zdobyły w nim nagrody indywidualne a dla szkoły warsztaty. Zajęcia były bardzo ciekawe i wszystkim się podobały. Młodzi aktorzy poznali tajniki sztuki aktorskiej, oswajali się ze sceną, a także sami mogli zaprezentować swoje talenty. Dzieci z niecierpliwością czekają na następne takie spotkania.