Nasz WOLONTARIAT na Tubie Wyszkowa

29. listopada naszą szkołę odwiedziła dziennikarka z Tuby Wyszkowa Aleksandra  Szulc. Spotkała się z przedstawicielami Koła Wolontariatu, które działa w naszej szkole pod opieką p. Iwony Ochmańskiej.  Z naszymi wolontariuszami przeprowadziła  wywiad na temat działań koła i jego planów w przyszłym roku. Reportaż był nagrywany  w związku z Dniem Wolontariatu, który obchodzony jest 5. grudnia.

W nagraniu wzięli udział uczniowie gimnazjum: Katarzyna Kowalska, Magdalena Krawczyk, Julia Ochmańska, Zuzanna Damętka, Kornelia Żmijewska, Jakub Dawidczyk, Dawid Stosio, Klaudiusz Olender, Kacper Rozenek, Sylwia Grzegorczyk i Anna Iwańska. Każdy uczeń musiał odpowiedzieć na 5 pytań na temat dotychczasowych działań i akcji, które Wolontariat podejmie w tym roku. Były też pytania bardziej osobiste – Dlaczego zostali wolontariuszami i co im wolontariat daje? Poradzili sobie z udzielaniem informacji bardzo dobrze, a nagrany materiał będzie można obejrzeć na Tubie Wyszkowa.