Sebastian Zięba wyróżniony!

Sebastian Zięba uczeń klasy II szkoły podstawowej zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Nadleśnictwo Wyszków. Konkurs nosił tytuł „ Mój sen o Puszczy Białej”. Sebastian przygotował pracę pod kierunkiem p. Jolanty Piątkowskiej.

W konkursie mogli wziąć uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Głównym celem konkursu było promowanie wyszkowskich lasów i uwrażliwienie na otaczającą nas przyrodę, szczególnie tę najbliższą. Prace mogły być wykonane w dowolnej technice. Nasi uczniowie ze szkoły podstawowej też wzięli udział w tym konkursie, a  praca Sebastiana została zauważona przez jurorów i wyróżniona. 8 listopada 2016  podczas Święta Drzewa w Nadleśnictwie Wyszków miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom  konkursu . Tam też Sebastian odebrał nagrodę i dyplom.