Wyszkowski Dzień Pierwszaka

Uczniowie klasy I szkoły podstawowej uczestniczyli wraz ze swoją wychowawczynią p. J. Karaśkiewicz i dyrektorem zespołu szkół p. K. Ochmańskim  w gminnym pasowaniu na ucznia klasy I. Gospodarzem uroczystości był  Zespół Szkół na Polonezie. Hala sportowa wypełniła się uczniami, nauczycielami, dyrektorami, rodzicami. Przybyli również szczególni goście - pierwszoklasiści, dla których w życiu rozpoczął się nowy rozdział. Nowo upieczeni uczniowie otrzymali pluszowe pacynki i oczywiście legitymacje.

W hali sportowej pojawili się reprezentanci szkół podstawowych z Gminy Wyszków, wśród nich oczywiście dwunastka naszych uczniów szczególnie przeżywających ten podniosły moment.  Po oficjalnej części pełnej przemów i życzeń uczniowie obejrzeli wesołą i pełną energii część artystyczną.
Pierwszakom życzymy powodzenia i samych sukcesów na nowym etapie edukacji