Uczniowie podziękowali swoim nauczycielom

To był bardzo miły dzień dla nauczycieli i pracowników obsługi naszego zespołu szkół. Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie pięknymi życzeniami i kwiatami podziękowali swoim nauczycielom za codzienna pracę. Przygotowali też uroczysty apel.

Rada samorządu szkoły podstawowej i gimnazjum zagrała na gitarach i  w imieniu wszystkich uczniów przekazała życzenia w formie wokalnej. Do życzeń dołączył się p. dyr. Krzysztof Ochmański  oraz przedst. rady rodziców – p. Edyta Boroń i p. Arkadiusz Wiciński. Chór szkolny pod kierunkiem p. Jolanty Piątkowskiej wprowadził nauczycieli w świąteczny nastrój i zadedykował im kilka piosenek. Dziewczynki z klasy V i VI – D. Piechota, A. Piecychna, O. Godleś i Z. Gąsiewska  przeczytały wiersze. Występom towarzyszył zespół gitarowy – Z. Gąsiewska, K. Zięba, S. Grzegorczyk, K. Soliwoda, R. Jeż i J. Książek  z muzyką na żywo. Zespół Nowinki z I gimnazjum pod kierunkiem p. Iwony Ochmańskiej zaprosił nauczycieli do wspólnego tańca z licznymi figurami. Nauczyciele chętnie wzięli udział w tej wspólnej zabawie i świetnie się bawili.  Nad sprawnym przebiegiem uroczystości czuwała p. Teresa Przygoda.