Zespół „Nowinki” zatańczył w Letniej Scenie Teatralnej

To już czwarta edycja Letniej Sceny Teatralnej w Domu Kultury Hutnik w Wyszkowie. Tym razem z udziałem naszego zespołu tanecznego „Nowinki”. Dziewczyny z klasy I gimnazjum zatańczyły w ostatnią niedzielę września w trzecim dniu festiwalu. Pojechały tam ze swoją opiekunką p. Iwoną Ochmańską.

W Otwartej Scenie nasze uczennice pokazały swoje umiejętności taneczne obok uczniów  ze Szkoły Podstawowej w Rybnie, aktora Teatru Farsa – Jonasza Kosowskiego oraz łódzkiego Kabaretu Przyjdź Pan w Czwartek. Podczas tego koncertu każdy mógł zaprezentować swoje umiejętności. Letnia Scena trwała trzy dni w różnych miejscach Wyszkowa i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Było zabawnie, lirycznie, wzruszająco i muzycznie. Dziewczęta zatańczyły do piosenek   „Chocollate” oraz „What do you mean”. Wystąpiły w składzie: Z. Damętka, K. Kowalska, M. Krawczyk, J. Ochmańska, A.Jasińska, N. Mazurkiewicz, K. Żmijewska. To kolejny występ naszego zespołu  na gminnych imprezach.