Filmowa noc

Uczniowie klasy III, IV i V szkoły podstawowej wraz ze swoimi wychowawczyniami Agnieszką Kowalską, Beatą Książek i Teresą Przygodą zorganizowali w swojej szkole nocny biwak tematyczny.  W roli głównej film. Oczywiście nie zabrakło wspólnej zabawy, potyczek sportowych a nawet pizzy.

Noc z 7/8 października 2016 r. uczniowie spędzili  w szkole. Za łóżka posłużyły karimaty, za kołdry śpiwory. Chociaż samego spania było tak naprawdę niewiele. Bo jak tu spać, jak czeka tyle ciekawych filmów, zabaw i rozgrywek sportowych. Tylko nieliczni znużeni atrakcjami zasnęli kamiennym snem. Wszystkim niezwykle smakowała też pizza, ale amatorów na pyszne domowe ciasta przygotowane przez rodziców nie brakowało. To spotkanie można uznać za bardzo udane. Świetna integracja.