Jesteśmy w finale Supertalentu!

Grupa naszych uczniów wzięła udział w castingu konkursu "Supertalent 2016", który odbywał się w Domu Kultury Hutnik w Wyszkowie. Startowaliśmy w 3. kategoriach: taniec, chóry i zespoły wokalne oraz recytacja. Konkurs ten objął swym patronatem Burmistrz Wyszkowa i jest już przeprowadzany po raz kolejny. 24. stycznia odbędzie się finał.

Szczęście uśmiechnęło się do przedstawicieli dwóch kategorii. I tak do finału zakwalifikował się nasz szkolny chór prowadzony przez panią Jolantę Piątkowską oraz Wiktoria Brejt i Anna Iwańska.  Chór zaprezentował nowy program artystyczny –miks kilku piosenek : Nadzieja, Pierwsza Brygada, Chodź pomaluj mój świat, Choinka. Dziewczęta zatańczyły hip-hopowy taniec. Gratulujemy i życzymy zdobycia miana Supertalentu.