Pierwszaki odebrały symboliczne legitymacje

Uczniowie klasy 1 SP 6 listopada 2015r. wyjechali ze swoją wychowawczynią Jolantą Piątkowską i dyr. Krzysztofem Ochmańskim do hali sportowej WOSiR w Wyszkowie, gdzie odbyło się oficjalne powitanie wyszkowskiego pierwszaka. Otrzymali tam symboliczne legitymacje.

Przed uczniami wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Oberek”. Zaprosił  wszystkich  do wspólnej zabawy. A potem zespół zaprezentował krótki występ.

Pani burmistrz opowiedziała dzieciom o wspólnocie  samorządowej, oraz pokazała symbole Wyszkowa -  herb i sztandar.
Najważniejszym punktem programu był jednak odbiór legitymacji. Każde dziecko podchodziło do przedstawiciela Gminy Wyszków i odbierało plakietkę. Na pierwszaki czekała też bardzo miła niespodzianka. Samorząd ufundował dla każdego ucznia misia z napisem „kocham Wyszków”.  Dzieciom prezenty  bardzo się podobały, o czym świadczyły szeroko uśmiechnięte buzie.  Wyjazd do Wyszkowa można uznać za udany.