Sylwia i Alicja na najwyższym podium!

Nasi uczniowie 23.10.2015 r. wzięli udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Zespole Szkół w Rybnie. Konkurs nosił tytuł „Jesień słowem malowana” i był przeznaczony dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Wzięło w nim udział 38 uczestników z gminy Wyszków. Dzieci miały za zadanie zarecytować wiersz o jesieni.

Naszą szkołę reprezentowały: - z klas I – III; Nikola Rozenek i Alicja Szczesna

- z klas IV – VI; Lena Radziewicz i Maria Winkler

- z gimnazjum; Sylwia Grzegorczyk i Hanna Skawska

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do uczennicy gimnazjum Sylwii Grzegorczyk, której jurorzy przyznali I miejsce w tej kategorii.

Alicja Szczesna z klasy I wzięła dodatkowo udział w konkursie na najładniejszy jesienny kostium i bezapelacyjnie zdobyła główną nagrodę. Uczniów do konkursu przygotowały panie:  J.Piątkowska, E. Szymańska, T. Przygoda i T. Świderek.

Konkurs objął patronatem Burmistrz Gminy Wyszków, który tez ufundował nagrody. Gratulacje!