Nasza Pani się cieszy …

W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji dyrektor szkoły p. Krzysztof Ochmański przekazał nauczycielom i pracownikom szkoły moc serdecznych życzeń. Wiele ciepłych słów oraz podziękowania w imieniu rodziców złożyła też przewodnicząca Rady Rodziców pani Edyta Boroń. Nie zabrakło życzeń od  samorządu uczniowskiego. Z tej okazji uczniowie przygotowali swoim nauczycielom liczne niespodzianki.

Jedna z nich to część artystyczna. Poprowadziła ją  Wiktoria Oleksiak z gimnazjum i Jan Książek ze szkoły podstawowej. Wierszem, piosenką i tańcem podziękowali uczniowie swoim pedagogom i pracownikom obsługi za trud włożony w ich wychowanie i nauczanie. Wiersze zarecytowali uczniowie klas IV – VI, a dziewczęta z chóru szkolnego zaśpiewały piosenki. Klasa II gimnazjum poprowadziła autorski koncert życzeń okraszony wierszykami o nauczycielach. Talenty sceniczne z klasy III gimnazjum można było podziwiać podczas  przygotowanej i zaprezentowanej przez nich zabawnej lekcji. Mnóstwo braw otrzymali uczniowie gimnazjum, którzy zatańczyli taniec ludowy na wesoło. Prawdziwą jednak niespodziankę przygotował zespół szkolny „Nowinki” z klasy VI. Zaprosił wszystkich nauczycieli do wspólnego tańca. Była to niezwykle popularna w naszej szkole Belgijka.

Wyróżnieni nauczyciele wzięli udział w gminnych obchodach Dnia Edukacji Narodowej, który w tym roku był w Domu Kultury „Hutnik” w Wyszkowie. Otrzymali tam Nagrody Burmistrza i Dobrego Wychowawcy.