„Drogowy zawrót głowy”

Taki tytuł nosił teatrzyk profilaktyczny, który gościł 30 września 2015 w naszej szkole. Treści w nim przedstawione skierowane były do dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów ze szkoły podstawowej. Miał na celu przypomnieć zasady ruchu drogowego.

Teatrzyk przedstawiło   Studio Artystyczne „Akada” z Suwałk. Artyści, z pełnymi pomysłów głowami, wzbudzili swoim występem duże zainteresowanie dzieci, które przez cały  czas nie tylko świetnie się bawiły, ale i uczyły ważnych, bezpiecznych zasad zachowania  na drodze. Postać małego Krzysia, rozwiązującego zagadki drogowe z elfem i uczniami, na długo pozostanie w pamięci dzieci  - szczególnie tych najmłodszych. Pomysłodawczynią spotkania była pedagog p. Iwona Ochmańska. Spektakl zfinansowała Rada Rodziców.