SZKOLNY DZIEŃ PROFILAKTYKI

W gimnazjum 01. 12. 2011r. odbył się Dzień Profilaktyki. Hasło przewodnie akcji: „ Ciesz się życiem bez nałogów”.

W programie znalazło się:

• Spotkanie z przedstawicielem policji – pogadanka o odpowiedzialności nieletnich wobec prawa;
  • Spektakl profilaktyczny „Imprezka” – przygotowany przez uczniów dla uczniów;
  • Projekcja filmów edukacyjno-profilaktycznych – „Dziękuje nie piję….”, „Żyję bez ryzyka Aids”;
  • Głównym punktem programu był międzyklasowy konkurs nt. profilaktyki uzależnień.

W rywalizacji zwyciężyła kl. I. Nagrodą był czek pieniężny ufundowany przez Radę Rodziców;

Akcja została przygotowana przez: pedagoga – panią Agnieszkę Kowalską; przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego – panią Teresę Przygodę; nauczyciela biologii – panią Beatę Książek.