Najlepsi uczniowie tym razem pojechali do Rybienka Leśnego

Najlepsi uczniowie ze szkoły podstawowej i  gimnazjum brali udział w gminnym zakończeniu roku szkolnego, w tym roku w Zespole Szkół w Rybienku Leśnym. W uroczystości uczestniczył też nasz poczet z klasy VI pod opieką p. Anny Skawskiej. Uczniowie otrzymali od burmistrza Grzegorza Nowosielskiego dyplomy i nagrody za wysokie wyniki w nauce , wysokie lokaty w konkursach i zawodach sportowych. Za najwyższe wyniki w nauce nagrody odebrali:

Szkoła podstawowa

Wioleta Jeż, Weronika Grzegorczyk, Izabela Wicińska, Filip Maciejewski, Lena Radziewicz, Bartosz Gałązka, Zuzanna Gąsiewska, Maciej Wiśniewski

Gimnazjum

Sylwia Grzegorczyk, Jagoda Skawska, Wiktoria Oleksiak, Natalia Suchta, Hanna Skawska, Karolina Kowalska

Za wysokie noty w konkursach wojewódzkich

uczennica Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach: Zuzanna Gąsiewska

uczennice Gimnazjum w Leszczydole-Nowinach: Hanna Skawska i  Kalina Kędzior

oraz ich opiekunowie: