Talenty wokalne na Święcie Leszczyny

W tym roku Gminny Festyn Leszczydołów „Święto Leszczyny” odbywał się w Leszczydole – Nowinach na boisku szkoły. Nie mogło na nim zabraknąć naszych utalentowanych wokalnie uczniów.

Na scenie dla zgromadzonych gości zaprezentował się ZPiT Wyszków.  Przy akompaniamencie opiekuna muzycznego Czesława Kwiatkowskiego zaśpiewał kilka utworów. Jak zawsze koncert był perfekcyjny i niezwykle spodobał się publiczności. Inny nasz talent Zespół ” Nowinki” pokazał swoje umiejętności taneczne. Działa on w ramach Wolontariatu a tworzą go uczniowie klasy V szkoły podstawowej. Choreografię opracowują uczennice klasy III gimnazjum Martyna Ochmańska i Aleksandra Damętka. Chór szkolny prowadzony przez p. Jolantę Piątkowską występował już na wielu uroczystościach szkolnych i środowiskowych. Zdobył wiele nagród. Tym razem jego członkowie – uczniowie klas IV - VI i gimnazjum zaprezentowali się na Święcie Leszczyny. I jak zawsze otrzymali wiele braw. Utalentowanych dzieci u nas nie brakuje. I jeszcze nie raz o nich usłyszymy.