Wszystkie Mamy nasze są…

Uczniowie klas 0 – III Mamom -z okazji ich święta -przygotowują szczególną niespodziankę. Organizują w szkole niezwykłe spotkanie z Mamami w roli głównej. Przez wiele dni ćwiczą, projektują , wykonują upominki, planują scenografię. Tak było też w tym roku.  Mamy były zauroczone tańcami, wierszami, piosenkami w wykonaniu swoich pociech. Chętnie brały udział we wspólnych zabawach i konkursach.

Rzucały do celu, skakały na skakance, brały udział w konkursach wiedzowych na temat swojego dziecka. A szczególnie wzruszyły je życzenia i własnoręcznie wykonane przez  dzieci prezenty. A były one różnorodne. Ramki do zdjęć otrzymały mamy zerówkowiczów, serca – zawieszki pierwszaków. Drugoklasiści wręczyli swoim mamom kwiaty na podstawce a klasa III świeczniki z plastykowych butelek i medale z płyt CD. Miłą niespodzianką był wspólny występ muzyczny ucznia klasy „O”  Oliwiera Szymańskiego i jego mamy. Wykonali dla wszystkich, na elektrycznym pianinie, utwór instrumentalny. Mamy zrewanżowały się swoim dzieciom pysznym ciastem. A to niezwykłe spotkanie przygotowały panie: Jolanta Karaśkiewicz, Jolanta Piątkowska, Elżbieta Szymańska, Agnieszka Kowalska i Małgorzata Abramczyk. Gościem honorowym był dyrektor szkoły p. Krzysztof Ochmański.