Ślubujemy!

Uczniowie klasy I gimnazjum zostali przyjęci 26 X 2011 r. w poczet uczniów. Świadkami tego zdarzenia był dyrektor Krzysztof Ochmański, uczniowie gimnazjum i nauczyciele.

Kandydaci na uczniów przedstawili wesołą część artystyczną, podczas której marzyli o byciu prawdziwym gimnazjalistą. Na szczęście udało im się i ich marzenie się spełniło. Dopełnieniem tego było uroczyste ślubowanie i pasowanie zaczarowanym ołówkiem przez dyrektora szkoły. Szczęśliwie też przebrnęli przez otrzęsiny przygotowane przez starszych kolegów z klas II.      W nagrodę czekała na nich słodka niespodzianka przygotowana przez rodziców. Pyszny tort i domowe ciasta smakowały każdemu. Poczynania swoich wychowanków z zadowoleniem obserwowała wychowawczyni Teresa Przygoda.