" ŚWIADOMY WYBÓR DROGI EDUKACYJNO-ZAWODOWEJ GIMNAZJALISTÓW W POWIECIE WYSZKOWSKIM"

Projekt realizowany jest przez Powiat Wyszkowski- Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczną w Wyszkowie.

Współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, budżetu państawa i Powiatu Wyszkowskiego.

Skierowany jest do 889 uczniów z 10 szkół gimnazjalnych. Celem głównym jest poprawa dostępu do usług edukacyjnych i profesjonalnego poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego poprzez zastosowanie nowych metod przekazu szkolnego oraz rozwój umiejętności uczenia się i podejmowania decyzji o wyborze drogi edukacyjnej i zawodowej.

Ze szkoły w Leszczydole Nowinach do projektu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Ciarkowski Mateusz

Iwański Hubert