Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie!

26 czerwca w Wyszkowskim Ośrodku Kultury ,,Hutnik” miało miejsce Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014. Uroczystość została zorganizowana z inicjatywy burmistrza Grzegorza Nowosielskiego oraz Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Rybnie.

W uroczystości wzięła udział grupa naszych uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum z dyr. Krzysztofem Ochmańskim, przedstawiciele nauczycieli i poczet sztandarowy.

Nagrodzono najzdolniejszą  młodzież. Laureaci konkursów i zawodów sportowych na szczeblu wojewódzkim oraz ogólnopolskim otrzymali dyplomy i upominki.
Następnie na scenę zaproszono młodzież szczególnie wyróżniającą się w nauce.  Pięciu najlepszych uczniów z każdej szkoły podstawowej i gimnazjalnej zostało uhonorowanych przez burmistrza Grzegorza Nowosielskiego, przewodniczącą Rady Miejskiej Elżbietę Piórkowską oraz przewodniczącego Komisji Oświaty RM Grzegorza Wyszyńskiego.
Nie zapomniano o nauczycielach oraz koordynatorach projektów naukowych, którzy opiekowali się uzdolnioną młodzieżą.

Wśród nagrodzonych laureatów konkursów znaleźli się:

Lena Radziewicz z klasy III;

Jan Książek z klasy IV;

Mateusz Borkowski z klasy I gimnazjum;

Hanna Skawska z klasy I gimnazjum;

Dyplomy z rąk burmistrza otrzymali  nauczyciele: Teresa Przygoda i Bogusława Gemza.

Nagrody otrzymali też  uczniowie, którzy osiągnęli w nauce najwyższe średnie.  Oto oni:

Izabela Wicińska

Sylwia Grzegorczyk