Klasa VI na Termach w Mszczonowie!

Uczniowie klasy VI chętnie uczestniczą w szkolnych wycieczkach. Tym razem postanowili odwiedzić(po raz pierwszy) Termy w Mszczonowie.

W świetnych humorach, z uśmiechem na twarzy i dużą dozą zaciekawienia, co do atrakcji wycieczki, wszyscy zasiedli w busie i udali się w kierunku Mszczonowa. Podróż trwała około 2 godzin. Pierwszy przystanek Mszczonów. A tam mnóstwo atrakcji. Kompleks Termy Mszczonów oferuje całoroczne baseny wypełnione geotermalną wodą, otwarte w sezonie letnim: basen z rozrywkami wodnymi, sportowy basen pływacki oraz basenik dla dzieci. Żelazista woda termalna korzystnie działa na schorzenia reumatyczne oraz układ kostny, znakomicie poprawia samopoczucie, odpręża i poprawia nastrój. Dzięki zjeżdżalniom, sztucznej rzece, wodnym masażom, gejzerom, fontannom i innym atrakcjom, czas spędzony w Termach Mszczonów wypełniony jest beztroską zabawą. Na amatorów sportu czekają aż trzy boiska do siatkówki plażowej, kort tenisowy a w sezonie zimowym na terenie kompleksu termalnego funkcjonuje lodowisko.  Tu nikt nie może się nudzić. Każdy znajdzie coś dla siebie. 3 godziny wodnych szaleństw szybko minęły. Teraz wycieczka udała się na Stare Miasto w Warszawie. Spacer i szukanie śladów dawnej Warszawy też nie było nudne. Tym bardziej, ze można było kupić pamiątki i pokarmić gołębie. Uczniowie zwiedzili też 2. restauracje telewizyjnej celebrytki Magdy Gessler. Dalsze kroki zaprowadziły do Zamku Królewskiego. Pod okiem przewodnika można było zgłębić tajemnice siedziby naszych królów a nawet obejrzeć ciekawe filmy dokumentalne o jego historii. Wszystkim szczególnie przypadł do gustu ostatni punkt programu – film oraz degustacja ulubionych potraw. Troszkę zmęczeni ale niezwykle usatysfakcjonowani wszyscy powrócili do Leszczydołu – Nowin a wraz z nimi opiekunki: wychowawczyni Anna Suchta i Teresa Przygoda.