Bieg o Puchar Dyrektora

Każdego roku z okazji urodzin naszego Patrona Jana Pawła II organizujemy Bieg o Puchar Dyrektora Krzysztofa Ochmańskiego. Odbywa się on w 3 kategoriach wiekowych:

Klasy I – III , IV – VI i gimnazjum. O swoją nagrodę walczą też dzieciaki z zerówki. Oczywiście dziewczęta jak i chłopcy walczą o swój puchar osobno.

W tym roku puchary zdobyli:

Klaudia Balińska i Maciek Wiśniewski

Iza Wicińska i Patryk Wiśniewski

Patrycja Kasińska i Mateusz Rozenek

W zerówce najlepsi okazali się Nikola Żuchowska i Wiktor Boroń. Organizatorem biegu jest Teresa Przygoda i nauczyciele wych. fiz. Dorota Filek i Szymon Strychalski.  Gratulujemy zwycięzcom!

Uczniowie z tej okazji obejrzeli też montaż  słowno – muzyczny poświęcony Janowi Pawłowi II. Przygotowała go p. Teresa Świderek z uczniami szkoły podstawowej. Pieśniami ukwiecił chór działający pod kierunkiem p. Jolanty Piątkowskiej. Pod pomnikiem Patrona p. dyrektor  z przedstawicielami S. U. zapalił znicze.