Jaką tu szkołę wybrać?

Uczniowie klasy III gimnazjum przygotowują się do wyboru przyszłej szkoły średniej. Wybór niezwykle  trudny. Tym bardziej ,że w Wyszkowie czeka na uczniów wiele ciekawych kierunków. A może by tak uczyć się w Białowieży i zostać leśnikiem? Już kilku naszych uczniów tę szkołę wybrało. W tym roku jest to Ola Kowalska z Dalekiego – Tartak. Ona też odwiedziła naszą szkołę(ma właśnie ferie) i spotkała się z uczniami klasy III.

Opowiedziała o zasadach przyjęć do Technikum leśnictwa, o wymaganiach i o nauczycielach.  Przedstawiła blaski i cienie bycia uczniem tej szkoły. Mówiła nie tylko o szkole ale też o życiu w internacie i  zajęciach pozaszkolnych. Informacje wzbudziły zaciekawienie i może w tym roku kolejny uczeń naszej szkoły wyjedzie na dalszą naukę do Białowieży.