Warsztaty artystyczne w Puławach

Podczas gdy większość uczniów naszej szkoły wypoczywała po długim pierwszym półroczu, niewyżyta artystycznie ekipa zespołowiczów, jak co roku zimą,  wyjechała na warsztaty artystyczne do Puław. Tam, tradycyjnie już w bursie szkolnej w Puławach, przez tydzień pracowała nad doskonaleniem techniki tanecznej i elementami programu – starymi i nowymi, by jak najlepiej przygotować się do nadchodzących obchodów jubileuszu dziesięciolecia działalności  Zespołu w Leszczydole Nowinach.

Choć, jak zwykle, większość dnia wypadło spędzić na sali tanecznej, nie zabrakło atrakcji i przyjemności – wyprawy na łyżwy, pieszych wycieczek po mieście, wieczornych relaksujących kąpieli w basenie, dyskotek i oczywiście... prezentacji humorystycznych scenek rodzajowych. Wyjazd zakończył się tradycyjnie nagraniem prezentacji dokonań na warsztatach i wręczeniem pamiątkowych dyplomów uznania.