Koncert kolędowy w Domu Polonii na świątecznym spotkaniu mazowieckich samorządowców

Działający w naszej szkole Zespół „Wyszków” został wyróżniony zaproszeniem przez burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego do uświetnienia bożonarodzeniowego spotkania mazowieckich samorządowców. Po południu 21 stycznia w Domu Polonii w Warszawie uczestnicy Zespołu w strojach z regionu Puszczy Białej zaprezentowali się w krótkim programie wokalnym, na który złożyły się zarówno najpopularniejsze kolędy, jak i kilka mniej znanych pastorałek.

Wrażenia były o tyle niezwykłe, że wśród widzów znalazło się wiele twarzy znanych nam z telewizji i pierwszych stron gazet, i to ze wszystkich stron politycznej sceny. W ten wyjątkowy wieczór jednak umilkły wszelkie spory i atmosfera była prawdziwie przyjacielska i życzliwa.