WYCIECZKI

Dyrektor Szkoły Krzysztof Ochmański dziekuje panu Andrzejowi Rozenek za dotychczasową współpracę, oraz pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Warszawy.

Wycieczka do Warszawy

Uczniowie kl. 5 Szkoły Podstawowej złożyli wiązankę kwiatów na płycie Grobu Nieznanego Żołnierza oraz zapoznali się z jego historią, którą przedstawił szef Wydziału Prasowego - Rzecznik Prasowy DGW ppłk Mariusz Kubarek. Następnie odwiedzili Salę Tradycji Dowództwa Garnizonu Warszawa, gdzie mieli okazję poznać dzieje tzw. Osi Saskiej i znajdujących się na niej obiektów. Uczniów szczególnie interesowały eksponaty związane ze służbą pododdziałów reprezentacyjnych WP, a zwłaszcza Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego.

Wycieczkę zorganizowała Pani Teresa Przygoda