Spotkanie z panią Grażyną Bąkiewicz.

12 VI 2013 r. , dzięki uprzejmości Biblioteki Miejskiej w Wyszkowie, gościliśmy w swojej szkole autorkę książek dla dzieci i młodzieży – p. Grażynę Bąkiewicz.W spotkaniu zorganizowanym przez p. Halinę Kwiatkowską wzięli udział gimnazjaliści z klas III i I oraz przedstawiciele innych klas.

Na początku p. Bąkiewicz opowiedziała o tym, jak rozpoczęła się jej przygoda z pisaniem. Co ciekawe, przez 30 lat pisarka pracowała w szkole jako nauczycielka historii, stąd jej świetna orientacja w problemach młodych ludzi. Potem uczniowie zadawali pytania autorce, np. czy z pisania da się utrzymać, nad czym obecnie pracuje, ile książek rocznie jest w stanie napisać? Po spotkaniu była możliwość zakupienia powieści p. Grażyny Bąkiewicz oraz otrzymania autografu. Wielu uczniów skorzystało z tej okazji. Autorce podziękowano gromkimi brawami i symbolicznym kwiatkiem.