Wycieczka do Warszawy

Pierwszym punktem harmonogramu była wizyta w Hangarze 646  gdzie młodzież, pod okiem przeszkolonych instruktorów, wzięła udział w lekcji w-f.

Trampoliny, poduszki powietrzne, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe to tylko część atrakcji dzięki, którym wysiłek fizyczny okazał się świetną zabawą.

Następnie udaliśmy się do Teatry Capitol na musical „Friends”. Ten roztańczony, pełny emocji i wzruszających piosenek spektakl zachwycił uczniów. Porusza on coraz  powszechniejszy wśród młodzieży problem hejtowania. Promuje empatię i tolerancję wśród rówieśników w szkołach w Polsce. Jednocześnie  wspiera program #JestemzSOS prowadzony przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, a część dochodu z biletów Teatr Capitol przeznacza na pomoc dla podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Opiekunowie : Aneta Godles, Elżbieta Stokarska, Anna Skawska, Iwona Ochmanska.