Ustalony termin 1. Zjazdu Absolwentów

Uwaga absolwenci!

Właśnie odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne w sprawie I Zjazdu Absolwentów naszej szkoły. Pragniemy Was poinformować, że ustaliliśmy na nim datę naszego zjazdu. Odbędzie się on:

23 lutego 2019 roku.

W programie :

1. Msza Święta
  2. Polonez w strojach ludowych wykonany przez chętnych absolwentów szkoły (można się już zgłaszać)
  3. Część oficjalna
  4. Występy artystyczne  absolwentów( pokaz talentów w różnych dziedzinach), czekamy na chętnych
  5. Występy uczniów naszej szkoły – Zespół Pieśni i Tańca „Wyszków”,  chór szkolny i nie tylko….
  6. Wystawa zdjęć i pamiątek, które posiadacie (liczymy, że nam je wypożyczycie)
  7. Wernisaż prac uczniów
  8. Spotkania klasowe
  9. Poczęstunek

Cały czas czekamy na osoby chętne do pracy w komitecie organizacyjnym zjazdu i na łączników poszczególnych roczników.

Do końca roku kalendarzowego czekamy na wasze propozycje dotyczące zjazdu. Wszystkim nam zależy, żeby jego program był ciekawy i spełnił oczekiwania wszystkich absolwentów.

A w maju  niespodzianka – Bal Absolwentów! Dalsze informacje wkrótce! Zaglądajcie do naszej zakładki.