Chodź, pomaluj mój świat… Holy Party

„Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz. Ważne, że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Przyjdź i pokoloruj z nami siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich”. To hasło przewodnie tego kolorowego festiwalu. W tym roku dołączyli do niego nasi uczniowie.

By umilić młodzieży rozpoczęcie nauki w Wyszkowie w piątek 7.09.2018 przy pływalni odbył się  Holi Festiwal – kolorowe rozpoczęcie roku szkolnego. Z rąk burmistrza uczniowie i opiekunowie ze  szkół odebrali nominacje dla  drużyn i  kapitanów programu Wychowanie i Profilaktyka. Opiekunem drużyny WiP w naszej szkole  jest pedagog p. Iwona Ochmańska, a kapitanem Zuzanna Damętka.

Holi Festiwale robią furorę na całym świecie. Przy muzyce uczestnicy rozsypują w powietrzu kolorowy proszek holi, który  tworzy niepowtarzalny klimat tej imprezy. Proszki są w pełni naturalne i – co równie ważne - zmywalne wodą. Na święcie kolorów bawią się całe rodziny. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu. Jest to idealna okazja, aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment.

Był to pierwszy, ale mamy nadzieję, że nie ostatni Holy Festiwal w Wyszkowie.