„Kopciuszek” i inne atrakcje na Dzień Dziecka

Uczniowie klas IV – VI  swoje święto postanowili spędzić tym razem w Wyszkowie. Pomysł był świetny, bo taka forma wszystkim sprawiła wiele radości i na pewno długo pozostanie w pamięci. Był więc spektakl teatralny, wizyta w kawiarni oraz rekreacja w Parku Miejskim w Wyszkowie. Takie niespodzianki przygotowały klasom wychowawczynie: Teresa Przygoda, Anna Skawska i Anna Suchta.

Z dala od szkolnych korytarzy i uczniowskiej wrzawy na łonie natury spędzili uczniowie swoje święto. Najpierw swe kroki skierowali do Domu Kultury „Hutnik”. Tam obejrzeli unowocześniony spektakl „Kopciuszek” przygotowany przez uczniów Gimnazjum w Rybnie. Taka wersja wszystkim przypadła do gustu. Potem wspólne lody w jednej z wyszkowskich kawiarni. A na koniec najprzyjemniejszy punkt programu – gry i zabawy w Parku Miejskim w Wyszkowie. Dzieci urządziły sobie piknik na trawie, urozmaicony atrakcjami na placu zabaw, rozgrywkami sportowymi i zabawami w berka i w chowanego. A to wszystko w otoczeniu pięknego nadbużańskiego krajobrazu. Oderwanie od tak świetnej zabawy nie było łatwe. Wszyscy jednak byli zgodni, że powrócą tu znów za rok.