Goście specjalni festiwalu w Pułtusku

Lena Gałązka, Amelia Gąsiewska, Sandra Jeż, Alicja Szczesna, i Amir Zając uczniowie klasy IV  szkoły podstawowej wystąpili 7 czerwca 2019 roku  w koncercie laureatów  w Ogólnopolskim  Konkursie Piosenek  Krzysztofa Klenczona i innych polskich wykonawców lat 60. i 70. XX w.

Konkurs odbył się w Amfiteatrze im. Krzysztofa Klenczona Domu Polonii w Pułtusku.  Nosił tytuł  „W sześciu strunach zaklęta muzyka”. Uczniowie ci w tym festiwalu w2018 roku  zajęli w swojej kategorii I miejsce i jako laureaci otrzymali od organizatorów specjalne zaproszenie.  Do konkursu uczniów przygotowała p. Jolanta Piątkowska, która w tym roku też im w występach towarzyszyła.  Oczywiście i spore  grono rodziców. Oprócz występów było zwiedzanie Pułtuska, podziwianie zabytków i degustacja pułtuskich przysmaków.