Czary Mary z Misiem

Dzień 26 listopada 2018 roku najmłodsi uczniowie z klas 0 – III spędzili nieco inaczej niż zazwyczaj. Bawili się z Pluszowym Misiem, z okazji jego święta. Dzieci poznały historię pluszowego misia, tańczyły z misiem, uczestniczyły w rywalizacji sportowej, degustowały miodowe słodkości, a na koniec szaleństwa andrzejkowe – wróżby i zabawy.

Te i inne atrakcje przygotowały swoim wychowankom panie: J. Karaśkiewicz (która koordynowała całą uroczystość), E. Szymańska, J. Piątkowska, A. Kowalska.

Radość i zadowolenie malowało się na twarzy wszystkich. Widać było, że takie niespodzianki bardzo lubią. Miś był w roli głównej. Biegali z misiem, przypinali mu kokardki, bawili się z nim. Oczywiście zajadali też przysmaki misia – kanapki z miodem i kremem czekoladowym. Ponieważ Andrzejki tuż tuż, to każda klasa przygotowała swoją wróżbę, dzięki której wszyscy chętni mogli poznać swoją przyszłość.  Ale zabawa!