Najmłodsi uczniowie w Centrum Kreatywnej Zabawy w Jachrance

Przedszkolaki i uczniowie klas I – III odwiedzili 13 listopada 2018 roju Centrum Kreatywnej Zabawy Kiddosw Jachrance. Dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych Pizza di Kiddosoi wspaniale się bawiły w 9. strefach zabaw.

Zrobioną przez siebie pizzę w strefie „Pichcę i knocę”dzieci zabrały do domu. Dzięki temu rodzice mogli naocznie przekonać się o ich talentach kulinarnych Po warsztatach pizzy na dzieci czekały atrakcje w strefach zabaw. Były to: strefa ruchu, strefa „Małej Lady”, strefa mini Marketu, strefa Małolata, strefa klocków COBI, strefa Multimediów i strefa plastyczna. Była to świetna forma spędzania czasu. Dzieci uczyły się pracy w zespole, kreatywności, wyrabiały w sobie zdolności poznawcze. Rozwijały wyobraźnię i poznawały swoje talenty. Nie tylko utrwalały umiejętności nabyte podczas lekcji, ale tez zdobywały nowe. A wszystko to wykonywały pod okiem profesjonalnie przygotowanych pań. Te niezwykłe atrakcje zaproponowały dla swoich klas wychowawczynie – Jolanta Piątkowska, Agnieszka Kowalska, Jolanta Karaśkiewicz, Elżbieta Szymańska.