Pobiegli dla Niepodległej

Kilku naszych uczniów postanowiło uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczestnicząc w Wyszkowskim Biegu Niepodległości. Pobiegli – Wiktoria Parys, Tobiasz Szymański, Kacper Szymański, Przemek Flur, Piotrek Flur, Karol Leszczyński.

11 listopada 2018 roku w parku miejskim w Wyszkowie już po  raz kolejny Gmina Wyszków, WOSiR i Związek Piłsudczyków zorganizowali Bieg Niepodległości, W tym roku wyjątkowy, bo to i wyjątkowe urodziny. Tym bardziej cieszy udział w nim naszych uczniów. W latach poprzednich też brali udział i często wygrywali. Chłopcy biegli na 1000 metrów. Każdy z uczestników dostał medal. W biegu uczestniczyło 243 osoby. Cieszy fakt, że startują w biegu też nasi absolwenci. Udało nam się wypatrzeć Kacpra Leszczyńskiego (zajął III miejsce) ucznia LO i Martę Baranowską z Nadleśnictwa Wyszków. Dumni ze swoich dzieci byli rodzice i p. Teresa Przygoda, która swoich uczniów dopingowała.