Święto Nauczycieli i pracowników oświaty

Uczniowie z naszej szkoły zawsze pamiętają o swoich nauczycielach w dniu ich święta. Przygotowują  akademię, składają życzenia, wręczają kwiaty. Życzenia przekazał swoim pracownikom  p. dyr. Krzysztof Ochmański i rada rodziców. Dzień 15 października 2018 r. upłynął w niezwykle miłej atmosferze. Oczywiście rodzice przygotowali też słodką niespodziankę i bukiet pięknych kwiatów.  P. dyr. wyróżniającym się w pracy nauczycielom wręczył nagrody.

Na uroczystej akademii wszystkich powitał p. dyrektor  -  przekazał życzenia i podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę w minionym roku szkolnym. Uczniowie z klasy VII i VIII przygotowali ciekawą część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem p. Anety Godleś. Filip Maciejewski, Maciek Wiśniewski i Zuzia Gąsiewska ozdobili słowo mówione garścią dobrej gitarowej muzyki.