Spektakl ekologiczny „Baron Smog”

26 września 2018r. oddział przedszkolny i klasa I odwiedzili Dom Kultury „Hutnik” w Wyszkowie, aby obejrzeć spektakl ekologiczny „Baron Smog”. Dowiedziały się z niego o niskiej emisji, smogu, zanieczyszczeniu powietrza i  segregacji odpadów. Temat ciągle aktualny i bardzo ważny dla każdego z nas.

Tytułowy bohater przed­staw­ienia Baron Smog, dąży do tego, aby ziemia i powi­etrze były zanieczyszc­zone. Wybiera na swoją „prawą rękę” małą dziew­czynkę Tosię, która ma mu pomóc w real­iza­cji niec­nego planu zapanowa­nia nad światem. Jed­nak jest ktoś, kto czuwa nad Tosią i dołoży wszel­kich starań, by pokrzyżować plany złego Barona. Na szczęście wszystko kończy się optymistycznie. Niestety w codziennym życiu różnie bywa.