Nasz Zespół PiT „Wyszków” uświetnił naradę dyrektorów

Zespół Pieśni i Tańca Wyszków wystąpił na inauguracji roku szkolnego 2018/19. Spotkali się na niej przedstawiciele organów prowadzących, komendant Powiatowy Policji w Wyszkowie, dyrektorzy placówek oświatowych z całej delegatury w Ostrołęce. Naradę poprowadzili: Mazowiecki Wicekurator Oświaty Dorota Skrzypek, dyrektor delegatury w Ostrołęce Mchał Giers i wizytatorzy. Naszą szkołę reprezentował p. dyrektor Krzysztof Ochmański. Narada odbyła się 13. września 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie i na hali WOSiR.  Organizatorem była Delegatura w Ostrołęce.

Na zaproszenie p.  wizytator w części artystycznej zaprezentował się nasz zespół pieśni i tańca „Wyszków”. Brawurowo zatańczył 2 tańce. Grupa młodsza Krakowiaka, a grupa starsza Kujawiaka. Występ został przyjęty entuzjastycznie, co na pewno bardzo ucieszyło dyrektora szkoły, choreografa i instruktora Bartosza Wójcika. W opiece nad zespołem pomagała p. Iwona Ochmańska.