Jutro wakacje, lekcje skończone...

Dzień zakończenia roku szkolnego to bardzo radosny dzień dla uczniów. Lekcje skończone, a przed nimi dwa miesiące wypoczynku. Dla wszystkich 22 czerwca po raz ostatni zadźwięczał dzwonek w roku szkolnym 2017/18. Tego dnia uczniowie, nauczyciele, p. dyrektor Krzysztof Ochmański, rodzice i gość specjalny – naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w gminie Wyszków p. Sławomir Cieślak  spotkali się na sali gimnastycznej, aby uroczyście pożegnać rok szkolny. Uczniowie odebrali nagrody. Młodzi artyści zaprezentowali swój talent muzyczny. Były podziękowania i spotkania z wychowawcami. Kwiaty i życzenia.

W czwartek ks. proboszcz Sławomir Idźkowski odprawił dla całej społeczności szkolnej Mszę św. W piątek uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu oraz 100% frekwencję, odebrali z rąk swoich wychowawców oraz p. dyrektora i naczelnika Wydziału Edukacji nagrody książkowe ufundowane przez radę rodziców.

Statuetki otrzymali: członkowie pocztu sztandarowego, członkowie ZPiT „Wyszków”, za najlepszy wynik w egzaminie gimnazjalnym, najlepsi sportowcy (z Bartkiem Durką na czele) oraz członkowie zespołu wokalnego z klasy III (Lena Gałązka, Amelia Gąsiewska, Sandra Jeż, Alicja Szczesna i Amir Zając).Oficjalnie swoje świadectwa i wyniki z egzaminów odebrali uczniowie klasy III gimnazjum. Pan Krzysztof Ochmański życzył uczniom ciekawych bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły. Do życzeń dołączył się p. naczelnik Sławomir Cieślak  i przew. rady rodziców p. Edyta Boroń.

Nagrody z rąk p. Teresy Świderek otrzymali uczniowie, którzy w tym roku szkolnym przeczytali najwięcej książek. P. Świderek wręczyła też nagrody w organizowanym przez bibliotekę szkolną Konkursie Pięknego Czytania dla klas I – III. Otrzymali je: Szymon Podgórski z klasy III ( I miejsce), Dominik Kowalczyk z klasy II (II miejsce) i Aleksander Szymański z klasy I (III miejsce).

Swoje talenty muzyczne zaprezentowali: Szymon Szydłowski, Zuzanna Gąsiewska, Karolina Zięba i Filip Maciejewski oraz zespół wokalny z klasy III.  A w swoich klasach uczniowie odebrali świadectwa i  pożegnali się z wychowawcami.  Do zobaczenia po wakacjach!