Sportowe sukcesy w gminnych eliminacjach

Uczniowie klasy VII oraz II i III gimnazjum powrócili 10. maja 2018 r. do szkoły z licznymi medalami i dyplomami. Wzięli udział w eliminacjach gminnych zawodów indywidualnych szkół gimnazjalnych – klasa II i III oraz klasy VII. Wielu zakwalifikowało się do szczebla powiatowego. Uczniów przygotował p. Szymon Strychalski.

Oto nasi zwycięscy:

Klasa VII i II gimnazjum:

• - 100 m. – Wiktor Mikołajczyk(2 miejsce)
  • - 300 m. – Katarzyna Kowalska (3 miejsce)
  • - 1000 m. – Bartosz Gałązka (5 miejsce)
  • - Skok w dal – Zuzanna Damętka(5 miejsce), Bartosz Durka(3 miejsce), Maciej Wiśniewski(4 miejsce)
  • - Pchnięcie kulą – Łukasz Gryczka(1 miejsce), Krzysztof Kamiński (3 miejsce)

Klasa III gimnazjum:

• - 100 m. – Weronika Grzegorczyk (2 miejsce), Jakub Wójcik (2 miejsce)
  • - 200 m. – Szymon Soliwoda(3 miejsce), Kacper Rozenek(6 miejsce)
  • - 400 m. – Izabela Wicińska (1 miejsce), Wioleta Jeż (3 miejsce)
  • - 800 m. – Kacper Leszczyński (3 miejsce)
  • - Pchnięcie kulą- Dawid Szymański (6 miejsce)

Gratulacje!

W etapie powiatowym też nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze. Wrócili z medalami. Kacper Leszczyński z gimnazjum zdobył brązowy medal w biegu na 800 metrów. Bartek Durka z klasy II gimnazjum stanął na najwyższym podium w skoku w dal, a jego kolega z klasy Krzysztof Kamiński pchnął kulę na brązowy medal.

Niech żyją sportowcy!