Start w Konkursie poświęconym Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu

Lena Radziewicz i Agata Idzkiewicz z klasy VII oraz Janek Książek z II gimnazjum reprezentowali naszą szkołę w VI Warszawskim Konkursie związanym z  bohaterem Polski niepodległej J. Piłsudskim. Nosił on tytuł : „Tak żyć, jak żyłem, warto było”.

Celem konkursu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży postaci i idei Marszałka Józefa Piłsudskiego, jego działalności niepodległościowej i państwotwórczej. Organizatorem było Liceum Ogólnokształcące  im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Dziewczynki zaprojektowały znaczki upamiętniające  rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego,  a Janek banknot.  Koordynatorem konkursu była p. Teresa Przygoda. Uczciliśmy w ten sposób 100. rocznicę niepodległej Polski.