Szkolny etap konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”

30 i 31 stycznia 2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs Młodzież zapobiega pożarom. Organizatorem jego jest p. pedagog Iwona Ochmańska. Wzięli w nim udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Osoby z najwyższą liczbą punktów będą reprezentowały naszą szkołę na gminnym konkursie w Wyszkowie.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: klasy V-VI  oraz klasa VII i gimnazjum. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test. Z kategorii I zakwalifikowali się: Łukasz Badowski , Tytus Ćwiek  z klasy VI i Kinga Soliwoda z klasy V. W II kategorii najwięcej punktów zdobyli: Maciej Gierek z klasy VII ,  Kuba Wójcik i Krystian Krajewski z klasy III gimnazjum. Łukasz Badowski i Maciej Gierek zdobyli w teście 100% pkt. Gratulacje!