Noc Filmowa

Nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w Szkolnych Nocach Filmowych organizowanych przez swoich wychowawców. Taka forma spędzania czasu w szkole odpowiada zarówno uczniom szkoły podstawowej jak i gimnazjalistom. To już nasza szkolna tradycja. Uczniowie oglądają filmy, uczestniczą w zabawach, rozgrywkach sportowych, ale też mają czas na wspólne spotkanie i koleżeńskie rozmowy.

Za nami kolejne noce. W piątkowe wieczory dzieci zaopatrzone w śpiwory, karimaty przybywają do szkoły i zaczynają kilkunastogodzinne spotkanie. Oglądają wybrane przez nauczycieli filmy lub proponują własne. Uczestniczą w zabawach integracyjnych, między klasowych rozgrywkach sportowych, śpiewają, tańczą, wspólnie spożywają posiłek. Szkoła tętni życiem. Taka forma bardzo wszystkim odpowiada. Zmęczeni odpoczywają i zasypiają w szkolnych salach. W tym roku kilka klas połączyło (ci którzy nie mieli w klasach) Noc Filmową z Dniem Chłopaka. I tak np. dziewczynki z klasy VI przygotowały swoim kolegom niespodzianki i obdarowały pomysłowymi drobiazgami(bardzo się podobały).