Gminne PaTPORTY w Leszczydole Nowinach

PaTPORT z Gimnazjum w Leszczydole Nowinach gościł 22 czerwca 2017 r. PaTPORTY Z Gminy Wyszków. Inicjatorką spotkania przy wspólnym ognisku była opiekunka p. Iwona Ochmańska i kapitanat , na czele z kapitanem Anną Iwańską. Szczególnymi gośćmi był Naczelnik Wydziału Edukacji Gminy Wyszków p. Sławomir Cieślak, Marta Gerlicka rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Wyszkowie, Damian Wroczyński z Impresariatu  Policji w Warszawie i dyrektor Zespołu Szkół w Leszczydole Nowinach Krzysztof Ochmański.

Elementem integrującym PaTowiczów było wspólne ognisko. Zasiedli przy nim uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 na Polonezie, z Rybienka Leśnego oraz  uczniowie i absolwenci Gimnazjum w Leszczydole Nowinach. Były integracyjne tańce PaTOWSKIE. Nie zabrakło gry na gitarach i wspólnego śpiewu. Zadbali o to nasi uczniowie. Było też wspólne pieczenie kiełbasek, a  nawet rozgrywki sportowe – mecz siatkówki. A wszystko to w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Nie obyło się bez podziękowań. Dotychczasowy kapitan Anna Iwańska przekazał swoją funkcję Zuzi Damętce. Członkowie kapitanatu – Mikołaj Sieruta, Sylwia Grzegorczyk, Patrycja Dziewulska, Kacper Mazurkiewicz i Anna Iwańska  otrzymali podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz szkolnego PaTPORTU.