Na uroczystościach w Szkole Podstawowej w Białymbłocie

P. dyr. Krzysztof Ochmański,  poczet sztandarowy szkoły z opiekunką p. Anną Suchtą i Weronika Rolka uczennica klasy II uczestniczyli  9 czerwca w uroczystościach rocznicowych w zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Białymbłocie. Placówka ta świętowała 60- lecie powstania szkoły oraz 15-lecie nadania szkole imienia Wielkiego Polaka.

Przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział we Mszy świętej, obejrzeli część artystyczną w wykonaniu uczniów, a p. dyr. złożył życzenia w imieniu społeczności naszej placówki. Z tej okazji został ogłoszony konkurs plastyczny „Jan Paweł II – człowiek naszych czasów”. Praca uczennicy klasy II Weroniki Rolki zdobyła w nim wyróżnienie. Z rąk organizatorów odebrała dyplom i pamiątkową książkę. Opiekunką uczennicy była p. Jolanta Piątkowska.