Klasy I i II Gimnazjum na Mazurach

Od 29 do 31 maja klasa I i II gimnazjum integrowała się na Mazurach w położonym nad jeziorem  ośrodku „Kulka” na granicy Rezerwatu Przyrody Kulka. Uczniowie wypoczywali od szkolnych zajęć w ciszy i spokoju w otoczeniu pięknych mazurskich lasów. Wyjechali tam pod opieką swoich wychowawców, p. Adriany  Rozenek i  p. Szymona Strychalskiego oraz p. pedagog Iwony Ochmańskiej.

Pod profesjonalną opieką kadry ośrodka spędzali czas niezwykle aktywnie  na zabawach i zajęciach sportowych. W programie nie zabrakło zajęć terenoznawczych, edukacyjnych oraz teambuldingowych. Świetna zabawa połączona z aktywnym wypoczynkiem. Klasy świetnie się integrowały. Każdy znalazł coś dla siebie i nie mógł się nudzić. Zielona Szkoła wszystkim bardzo się  spodobała i była zachętą do kolejnych, jeszcze dłuższych wyjazdów.

Więcej zdjęć na naszej stronie w serwisie Facebook