Zespół Szkół w Leszczydole Nowinach

Tel: (29) 679-14-66

Zespół Wyszków na obozie szkoleniowym

34 uczniów  i absolwentów  z  Zespołu Pieśni i Tańca  Wyszków działającego przy Zespole Szkół w Leszczydole Nowinach  wyjechało na 5-dniowy obóz szkoleniowo- rekreacyjny do Hotelu  Manor w Olsztynie.

Program obejmował  5 godz. dziennie zajęć tanecznych różnego  typu. Uczniowie oprócz nowych układów  tańca ludowego, ćwiczyli  tańce towarzyskie:  walc angielski, walc wiedeński, jive, cza-cza, salsa, Quickstep.  Poprawiali swoją formę wieczornym stretchingiem.

Wszystkie zajęcia taneczne prowadzili  wykwalifikowani instruktorzy: taniec ludowy- Bartosz Wójcik  nowy choreograf  ZPiT Wyszków, tancerz teatru SABAT w Warszawie,  finalista ostatniej edycji  You Can Dance i Jacek Wójcik - kierownik i choreograf ZPiT Kurpie z Ostrołęki ; taniec towarzyski - Julia Adamczyk  tancerka zespołu Volt Agustina Egurroli, również finalistka You Can Dance; klasyka - Izabela Zawadzka była tancerka i wokalistka w Państwowym ZPiT Mazowsze , tancerka baletowa w Kieleckim Teatrze Tańca oraz pedagog tańca klasycznego; zajęcia wokalne- Agnieszka Jakubiak certyfikowany nauczyciel dialektu kurpiowskiego, instruktor wokalny w ZPiT Kurpie z Ostrołęki.

Po zajęciach obowiązkowych  uczniowie  mieli czas na relaks. Mogli korzystać z atrakcji hotelowych:  basenu, kręgielni, siłowni, bajkolandii , jazdy konnej i  krytego lodowiska.

Atrakcją hotelu było wyjście do gospodarstwa agroturystycznego,  zorganizowanie ogniska z kiełbaskami, dyskoteka i karaoke

Uczniami opiekowali się nauczyciele: Elżbieta Szymańska,  Iwona Ochmańska, Arkadiusz Wilczyński i absolwentka zespołu Natalia Kowalska

503 Service Temporarily Unavailable

nginx