Zmarł ksiądz Henryk Kietliński

Wieczorem 4 marca w Warszawie zmarł ksiądz Henryk Kietliński. Absolwent Szkoły w Leszczydole Nowinach, Honorowy Obywatel Wyszkowa.

Uroczystości pogrzebowe śp. ks. Henryka Kietlińskiego odbędą się w środę, 8 marca, o godz. 11. w Ołtarzewie (gmina Ożarów Mazowiecki) w pallotyńskim kościele seminaryjnym Królowej Apostołów. Będzie im przewodniczył współbrat Zmarłego, abp Henryk Hoser SAC.

Ksiądz Henryk spocznie w kwaterze pallotyńskiej na cmentarzu ołtarzewskim.

Z naszej szkoły planowany jest wyjazd delegacji z pocztem sztandarowym, autokarem o godz. 8.40

Dla wszystkich mieszkańców L. Nowin, którzy chcą wziąć udział w uroczystości pogrzebowej będzie podstawiony autokar przed kościołem w Leszczydole Nowinach o godz. 8.30, odjazd około godz. 9.00, zapisy pod nr tel. 502545978- pani sołtys B. Grzegorczyk